Esencie na výrobu detských parfumov

V tejto časti nájdeš širokú škálu koncentrovaných esencií na výrobu domácich parfumov pre deti. V Gran Velada máme všetky materiály a produkty, ktoré potrebuješ na domácu výrobu detských vôní, a bezplatne ťa prevedieme našimi návodmi krok za krokom. Ak chceš vedieť, ako vyrábať parfumy a vône pre deti, pozývame ťa na naše blogy. Uvidíš, že domáca výroba kolínskych vôd pre najmenších doma je veľmi jednoduchá a predovšetkým cenovo výhodná.

Esencie na výrobu detských parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

DOMÁCE PARFUMY PRE DETI

V tejto časti nájdeš širokú škálu koncentrovaných esencií na výrobu domácich parfumov pre deti. V Gran Velada máme všetky materiály a produkty, ktoré potrebuješ na domácu výrobu detských vôní, a bezplatne ťa prevedieme našimi návodmi krok za krokom. Ak chceš vedieť, ako vyrábať parfumy a vône pre deti, pozývame ťa na naše blogy. Uvidíš, že domáca výroba kolínskych vôd pre najmenších doma je veľmi jednoduchá a predovšetkým cenovo výhodná.

V Gran Velada máme osem detských esencií na výrobu kolínskych vôd a iných druhov kozmetiky. Tieto esencie môžeš použiť aj na aromatizovanie sviečok alebo osviežovačov vzduchu, a to ako do detskej izby, tak aj do celej domácnosti. Ak sa ti páči tento typ sviežich a jemných vôní, môžeš pridať niekoľko kvapiek našich esencií aj do krémov, mydiel alebo šampónov.

Tieto vône sa predávajú vo fľaštičkách od 50 ml do jedného litra. Sú to svieže, jemné, ľahké, čisté a delikátne esencie. Okrem toho budú rešpektovať a starať sa o pokožku najmenších, pretože sú špeciálne určené pre nich.

Ak chceš dosiahnuť požadovanú vôňu, jednoducho zmiešaj množstvo vône uvedené v zložení so 70 % 96º alkoholu. Ak chceš menej alkoholu, môžeš pridať vodu alebo tekutý glycerín. Zmes nechaj týždeň macerovať a môžeš ju použiť ako parfum pre svoje deti alebo na vytvorenie výnimočnej atmosféry v ich izbách.