Farbivá na výrobu vonných sviečok

V Gran Velada nájdeš širokú škálu farbív na výrobu aromatických sviečok. K dispozícii máme širokú paletu farieb a rôznych formátov farbív: práškové pigmenty, tukové anilíny a tekuté farbivá. Tieto tri možnosti ti umožnia vyrobiť aromatické sviečky vo farbe, ktorá sa ti najviac páči.

Farbivá na výrobu vonných sviečok

Zoznam produktov

1/4

Najnovšie príspevky na blogu

Farby pre vonné sviečky

V Gran Velada nájdeš širokú škálu farbív na výrobu vonných sviečok. Máme pre teba k dispozícii pestrú paletu farieb a rôznych formátov farbív: práškové pigmenty, tukové anilíny a tekuté farbivá. Tieto tri možnosti ti umožnia vyrobiť vonné sviečky s farbou, ktorá sa ti najviac páči.

Aby bola konečná úprava dokonalá, od Gran Velada odporúčame pred aplikáciou na konečný produkt vykonať malé testy stability a sfarbenia. A je to tak, že nadbytok sfarbenia môže spôsobiť časť pridaného obsahu dekantovať a v spodnej časti sklenených škvŕn farieb sú ocenené.

Dávka bude do značnej miery závisieť od výsledku, ktorý hľadáme, ale musíme mať na pamäti, že malé množstvo stačí na dosiahnutie vysokého výkonu. S rovnakým farbivom je možné dosiahnuť od intenzívnych farieb až po pastelové tóny, všetko bude závisieť od množstva, ktoré hodíme.

Farbivá na výrobu sviečok sa pridávajú, keď je parafín úplne tekutý pri teplote asi 80 ° C. Farba sa pridáva podľa potreby a dobre sa premieša, aby bol vosk dobre impregnovaný farbou.

Ak chceš vidieť, ako tón vyzerá, môžeš urobiť test farieb. Ako? Veľmi jednoduché, kvapku zmesi parafínu a farbiva položíš na povrch, ak je zima oveľa lepšie, napríklad dlaždice. Keď stuhne, uvidíš, aký tón zostane. Konečný výsledok bude o niečo tmavší, pretože viac parafínu a farbiva je nepriehľadnejšie.

V našom internetovom obchode sa farbivá pre vonné sviečky predávajú v rôznych formátoch. Nájdeš u nás od malých balení až po väčšie množstvá. V závislosti od počtu sviečok, ktoré sa chystáš vyrobiť, si musíš vybrať jednu alebo druhú. Samozrejme, maj na pamäti, že sa veľa šíria.