Formy pre doma vyrobené darčeky na krstiny

S Gran Velada domácimi formami pre darčekyy na krst môžeš vytvoriť rôzne druhy výrobkov na darovanie svojim hostom. Budú ti slúžiť na vytvorenie sviečok, mydla, parfumovanej keramiky, figúrok zo špachtlí ... Získate domáce, exkluzívne a úplne personalizované darčeky na krst!

Formy pre doma vyrobené darčeky na krstiny

Najnovšie príspevky na blogu

Darčeky na krstiny

S formami pre domáce krstinové darčeky Gran Velada môžeš urobiť rôzne typy výrobkov, ktoré dáš tvojim hosťom. Budú ti slúžiť na výrobu sviečok, mydiel, parfumovanej keramiky, sadrových figúrok ... Získaš nejaké domáce, exkluzívne a úplne personalizované krstinové darčeky!

Pri výrobe domácich krstinových darčekov je nevyhnutné mať dobrú formu. Gran Velada sú dobrej kvality, sú vyrobené zo silikónu a sú veľmi odolné. Máme formy na domácu výrobu darčekov na krst náboženskej témy, ako sú panny, anjeli alebo kríže, a detskú tému, ako sú papuče, topánočky alebo fľaše. Vyber si ten, ktorý sa ti najviac páči, uvidíš, že sa vďaka svojej odolnosti veľmi ľahko používajú, že sa nelepia a že sú flexibilné.

Musíš si len vybrať formu na domáce krstinové darčeky, ktoré sa ti najviac páčia, a navrhnúť výrobok ktorý chceš urobiť. V blogu ww.blog.granvelada.sk nájdeš rôzne návrhy, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia. Okrem toho môžeš vidieť, že práca s týmito formami je veľmi jednoduchá.

Domáce darčeky na krstiny

Možnosťou, ktorá nikdy nezlyhá, pokiaľ ide o výrobu domácich krstinových darčekov , sú sviečky. Je to prvok nabitý symbolikou v liturgii krstu a je ideálnym darčekom, ktorý môžeš dať hosťom. Ak ťa tento návrh zlákal, v Gran Velada ti dáme k dispozícii všetky potrebné materiály na výrobu sviečok ako darčekov na krst. Výsledok: farebný, užitočný, veľmi ekonomický a jednoduchý darček.

Budeš potrebovať: parafín, farbivo, aromatickú esenciu, jednu z týchto foriem pre domáce krstinové darčeky a knôt. V našom internetovom obchode nájdeš všetky tieto produkty. Ak chceš pracovať s formami, prvý krok je roztaviť vosk v hrnci na nízkej teplote. Keď sa roztopí, odstráni sa z ohňa a pridá sa farbivo a esencia. Nalej zmes do formy a počkaj, kým nevyschne. Zostáva len rozložiť a umiestniť knôt.

Najlepšie zo všetkého je, že si môžeš prispôsobiť domáce krstinové darčeky podľa tvojich predstáv, vybrať tvar, ktorý chceš, aby sviečky mali, farbu a dokonca aj arómu. S elegantným balením budeš mať perfektný darček pre tvojich hostí, aby si zapamätali takýto špeciálny deň.

Ďalšou možnosťou je použiť tieto formy na domáce krstinové darčeky na výrobu sadrových figúrok. V Gran Velada nájdeš rôzne druhy sadry. Proces výroby je veľmi jednoduchý. Musíš urobiť hmotu so sadrou a vodou v správnom pomere a naliať do formy. Pred rozbalením kusu je dôležité počkať, kým nevyschne.

Na ozdobenie postavy môžeš použiť sľudy a trblietky, ktoré sme ti dávame k dispozícii v našom internetovom obchode. Výsledok? Niektoré originálne domáce krstinové darčeky, lacné a rýchle. Môžeš si ich prispôsobiť pomocou obalových materiálov Gran Velada.

Niektoré formy na domáce krstinové darčeky ti tiež umožnia vyrobiť vonnú keramiku, darček, ktorý je čoraz módnejší. A je veľmi funkčný. V tomto prípade budeš potrebovať vodnú živicu, vodu, vosk, aromatickú esenciu a alkohol 96 °.

Prvý krok je pripraviť hmotu so živicou a vodou a naliať ho do formy. Keď kus zaschne, odformuje sa a parfumuje. Na jeho dosiahnutie, musíš pripraviť zmes s 30% aromatickou esenciou a 70% 96 ° alkoholu. Vytvorením mašle s ozdobnou stuhou získaš farebné domáce krstinové darčeky.