Výroba solí a bômb do kúpeľa

V tejto sekcii nájdeš základné prísady na výrobu vlastných bômb do kúpeľa a solí. Ponúkame rôzne základné zložky, z ktorých je veľmi jednoduché ich vyrobiť. Môžeš ich farebne upraviť podľa tvojho vkusu s širokou paletou farbív a pridať im vôňu, ktorá sa ti páči, buď s aromatickými esenciami alebo s kontrapunktom tvojho obľúbeného parfému. Okrem toho môžeš využiť esenciálne oleje na naplnenie tvojej kúpeľne vôňou. Rozriedením pár kvapiek do vody dosiahneš jedinečný pocit pohody a relaxácie.

Výroba solí a bômb do kúpeľa

Zoznam produktov

Najnovšie príspevky na blogu

Ako vyrobiť soli do kúpeľa

Soli a bomby do kúpeľa sú skvelým spojencom proti stresu po dlhom pracovnom dni. Nie je nič lepšie a príjemnejšie obnoviť vitalitu, ako si vychutnať dlhý relaxačný kúpeľ. Ak ťa zaujíma, ako vyrobiť soli do kúpeľa a bomby do kúpeľa v Gran Velada, nájdeš všetky materiály. Okrem toho v našich blogoch objavíš bezplatné návody, kde je krok za krokom vysvetlené, ako ich vyrobiť.

V tejto časti nájdeš základné prísady na výrobu vlastných bômb do kúpeľa a solí do kúpeľa. Máme rôzne základy, z ktorých bude veľmi ľahké ich vyrobiť. Môžeš ich zafarbiť podľa svojich predstáv širokou paletou farbív a dať im arómu, ktorá sa ti páči, buď aromatickými esenciami alebo prototipom tvojho obľúbeného parfumu.

Okrem toho, že môžeš tvoju kúpeľňu prevoňať, môžeš sa rozhodnúť pre éterické oleje. Zriedením niekoľkých kvapiek vo vode si vychutnáš jedinečný pocit pohody a relaxácie.

Kúpele s aromatickými soľami alebo bombami do kúpeľa sú potešením pre zmysly a tiež majú blahodárne účinky na pokožku. Soľ obsahuje stopové prvky, ako je jód, sodík, draslík alebo zinok, ktoré majú zdraviu prospešné účinky. Keď sa tvoje telo dostane do kontaktu so slanou vodou, prebieha proces nazývaný osmóza, ktorým pokožka zachytáva tieto prvky, ktoré pomáhajú zlepšovať jej vzhľad.

Soli do kúpeľa majú antistresové účinky, ktoré ti pomáhajú uvoľniť telo a myseľ, upokojiť úzkosť a poskytnúť hydratáciu pokožke. V Gran Velada ti ponúkame všetky potrebné materiály na výrobu aromatických solí a bômb do kúpeľa pre domácich majstrov. Okrem toho pre tých, ktorí začínajú vyrábať vlastnú kozmetiku a kozmetické výrobky, sú ideálne štartovacie súpravy. V nich nájdeš všetky potrebné prísady a návod na použitie krok za krokom.