Detské aromatické esencie na výrobu parfumov

Parfémy inšpirované svetom detí a bábätiek. Bavlnená kvetina, baby fresh alebo kvetinový prášok sú niektoré z parfémov, ktoré tu nájdete. Rôznorodé parfémy, ktoré zahŕňajú sladké a čisté a svieže tóny, s vôňami, ktoré si pamätáme a ktoré nás privedú späť do detstva.

Detské aromatické esencie na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Detské esencie

Esencie inšpirované svetom detí a bábätiek. Bavlníkový kvet, detský čerstvý alebo kvetinový mastenec sú niektoré z esencií, ktoré tu objavíte. Esencie najrôznejších, ktoré zahŕňajú tóny sladké a čisté a svieže, s vôňami, ktoré uchovávame v pamäti a ktoré nás vrátia do detstva.

So sviežimi, jemnými a citrónovými tónmi sú ideálne na vytváranie domácich detských parfumov. Esencie, ktoré prinášajú teplo a harmóniu a ktoré znovu vytvárajú idylické detské prostredie. Zvyčajne obsahujú aromatické esencie bielych kvetov a majú práškové tóny, ktoré inšpirujú jemnosť. Kolínske vody, ktoré urobíte pre najmenších v dome, budú skvele voňať!

Katalóg esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Nájdete tu citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získajte svoj obľúbený a získate parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom liste každej z aromatických esencií nájdete podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.


Vyrábajte parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíte zriediť, aby ste vytvorili parfum. Môžete ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžete tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžete kúpiť aromatické esencie a ostatné ingrediencie a materiály, ktoré budete potrebovať na výrobu svojho domáceho parfumu. Pamätajte, že zoznam nemôže nechať ujsť alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíte desiatky pohárov, kde si môžete zabaliť svoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chcete uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa vám páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ho dostanete na uvedenú adresu.