Základy pre mydlá a kozmetiku

Základy pre výrobu mydiel a kozmetiky sú perfektným začiatkom pre rýchlu a jednoduchú výrobu vlastných produktov na krásu a hygienu. Sú veľmi ľahko použiteľné! Stačí ich obohatiť o aktívne zložky a dať im svoj osobný dotyk s kvapkami vône a farby. Bude stačiť pár minút na to, aby tvoje kozmetické produkty boli pripravené na použitie.

Základy pre mydlá a kozmetiku

Zoznam produktov

Najnovšie príspevky na blogu

PREDAJ ZÁKLADOV PRE MYDLÁ A KOZMETIKU

Základy pre výrobu mydiel a kozmetiky sú perfektným východiskom pre rýchle a jednoduché vytvorenie vlastných produktov na krásu a hygienu. Sú veľmi ľahko použiteľné! Stačí ich obohatiť o aktívne zložky a dať im svoj osobný dotyk s kvapkami vône a farby. Bude stačiť pár minút na to, aby tvoje kozmetické produkty boli pripravené na použitie.

S pomocou základov pre mydlo a kozmetiku, ktoré nájdeš v Gran Velada, môžeš vytvárať všetko od glycerínového mydla, sprchového gélu až po šampóny, micelárne vody, krémy, masky a telové mlieka ... Veľmi kompletný a kvalitný katalóg, ktorý ti  pomôže dozvedieť sa o nich viac.

Základy kozmetiky sú základné emulzie, ktoré sa musia dokončiť pridaním aktívnych zložiek v odporúčaných dávkach. Tiež si ich môžeš vylepšiť pár kvapkami aromatickej esencie a farbiva. Zdá sa to jednoduché? Nuž, naozaj je.

ZÁKLADY PRE KOZMETIKU

Kozmetické základy sú neutrálne a môžeš s nimi vyrobiť kozmetiku à la carte podľa potrieb a vlastností tvojej pokožky. Ich používanie je jednoduché a rýchle. Je to skvelý spôsob, ako začať v tomto vzrušujúcom svete handmade kozmetiky.

V Gran Velada nájdeš napríklad základ pre suchú pokožku s hustou textúrou a hydratačnými zložkami; Ak je tvoja pokožka mastná, je najlepšie zvoliť si gél Carbopol, ktorý neobsahuje oleje, je svieži a ľahký. Avšak existuje oveľa viac základov! Formulované s prírodnými zložkami, vegánske, hydratačné ... Pozri sa a vyberte si ten, ktorý sa ti najviac páči!

S kozmetickými základmy môžeš nielen vyrábať krémy, existujú aj základy na prípravu domácej micelárnej vody, čistiace prostriedky na tvár, bomby do kúpeľa, masky, peelingy na tvár a telo, rúže ...

Pozrime sa, ako vyrobiť krém, napríklad s jednou z týchto báz! Musíš len zvážiť ingrediencie a rešpektovať proporcie každého produktu; pridaj účinné látky, niekoľko kvapiek esencie a farbivo; Premiešaj a zabaľ. Hotovo. 

ZÁKLADY PRE GLYCERÍNOVÉ MYDLO

Pokračujeme so základmi na výrobu glycerínového mydla! Sú známe ako bázy "melt & pour", to znamená, že sa dajú roztaviť a naliať do formy. A je to. Pomocou týchto dvoch jednoduchých krokov si môžeš vyrobiť glycerínové mydlo doma. Sú ľahké na prípravu aj použitie.

V internetovom obchode Gran Velada nájdete širokú škálu základov. Hlavným rozdielom medzi nimi sú zložky, ktoré sa používajú na ich prípravu. Existujú základy s bambuckým maslom, olivovým olejom, arganovým olejom, kozím mliekom, s organickými prísadami, bez sulfátov ... Existujú dokonca aj špeciálne bázy, ktoré udržujú častice v suspenzii, ideálne na výrobu exfoliačných mydiel.

Okrem svojich zložiek sa líšia aj farbou, čo je dôležitý aspekt, ktorý je potrebné zvážiť. Existujú biele a transparentné základy. Prvý z nich vedie k nepriehľadnému mydlu, zatiaľ čo s druhým zostáva priesvitné. V závislosti od výsledku, ktorý chcete dosiahnuť, si musíte vybrať jeden alebo druhý.

Dôležité! Tieto základy nie sú rovnaké ako tekutý rastlinný glycerín. To je jedna z jeho zložiek, ale len s tekutým rastlinným glycerínom nemôžeš vyrobiť mydlo. Nemôžeš roztaviť ani glycerínové mydlá, ktoré predávajú už vyrobené v obchodoch a supermarketoch.

Tieto bázy sú jediným východiskovým bodom, ktorý možno použiť na výrobu glycerínových mydiel a dosiahnutie dokonalých výsledkov. Ich použitie je veľmi jednoduché, pretože ich stačí nadrobiť, roztopiť, pridať prísady a naliať ich do formy. Za pár minút budú glycerínové mydlá pripravené na použitie!

ZÁKLADY PRE TEKUTÉ MYDLO A ŠAMPÓN

Nakoniec si povedzme niečo o základoch na výrobu tekutého mydla a šampónu. Sú už predpripravené a majú správne pH pre pokožku, stačí si ich prispôsobiť. V tomto prípade nie je potrebné ohrievať ani taviť, stačí pridať prísady podľa preferencií. Práca s nimi je veľmi jednoduchá!

V našom internetovom obchode nájdete základy na výrobu šampónu, gélu, intímneho mydla, mydla na ruky ... Okrem toho ich nájdete s organickými zložkami, bez parabénov, silikónov a síranov, špeciálne pre najjemnejšiu pokožku... Je to ďalšia výhoda výroby vlastnej kozmetiky. Môžeš sa vyhnúť chemikáliám a rozhodnúť sa pre prírodné produkty.

Vyber si základ, ktorý sa ti najviac páči, získaj ingrediencie na prispôsobenie a začni vyrábať svoje produkty. Uvidíš, aké je to jednoduché! A ak potrebuješ poradiť, neváhaj nás kontaktovať a my ti pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebuješ. Poďme na to!