Výroba vonných voskových figurín pre horák

Pri aromatizovaní našej domácnosti existuje veľa možností: kadidlá, mikády, vonné tyčinky, vrecúška s suchými kvetmi ... ale sviece sú bezpochyby najčastejšie používaným prvkom. Ak chcete objaviť nové oblasti na impregnáciu vášho domova s vôňou, od Gran Velada vám navrhujeme vytvoriť figúry parfumovaného vosku pre spaľovač. Ide o veľmi jednoduchú vec, s ekonomickými materiálmi a veľmi dobrými výsledkami. V tejto sekcii nájdete všetky potrebné produkty na ich výrobu bez akýchkoľvek komplikácií. Máme rôzne druhy vosku, formy, keramické spaľovače a dokonca aj špeciálne štítky.

Výroba vonných voskových figurín pre horák

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Vonný vosk

Pokiaľ ide o aromatizáciu nášho domu, existuje veľa možností: kadidlo, mikádos, osviežovače vzduchu, vrecká sušených kvetov ... Hoci sviečky sú nepochybne najpoužívanejším prvkom. Ak chcete preskúmať nové polia na impregnáciu vášho domova špeciálnou arómou, z Gran Velada vám navrhujeme vyrobiť vonné voskové figuríny pre horák. Je to niečo veľmi jednoduché, s úspornými materiálmi a veľmi dobrými výsledkami. V tejto časti nájdete všetky potrebné produkty, aby ste ich vyrobili bez akýchkoľvek komplikácií. Máme rôzne druhy vosku, foriem, keramických horákov a dokonca aj špeciálne štítky.

Tieto vonné figúrky môžu byť vyrobené z akéhokoľvek vosku alebo parafínu, ktorý má nízku teplotu topenia, aj keď odporúčame vosk GV-23. Odporúčané množstvo sa roztaví v kastróle a keď je v tekutom stave, k chuti a aromatickej esencii sa pridá farbivo. Majte na pamäti, že vosk GV-23 pripúšťa až 10% arómy, takže nám umožňuje získať veľmi parfumovaný vosk. Akonáhle máme všetky zložky zmiešané, nalejte zmes do formy a počkajte, kým polovica vyschne.

Parfumovaným voskám môžeme vďaka našim formám dať množstvo tvarov. Musíme si vyrobiť srdiečka, ruže, sedmokrásky, hviezdy, tulipány, zmrzlinu, minnows alebo čokoládovú tyčinku. Formy sú vyrobené zo silikónu a majú veľmi dobrú kvalitu. S nimi získame vosky malej veľkosti, ideálne na umiestnenie na horák. Pokiaľ ide o horáky, máme tiež niekoľko modelov, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám páči najviac. Všetky sú keramické a menia farbu a formát.

Ak začínate vo svete domácich majstrov, máme súpravu na výrobu voskových voskových figúrok, ktoré budú veľmi užitočné. V ňom prichádzajú všetky potrebné ingrediencie na výrobu týchto domácich osviežovačov vzduchu a návod na obsluhu s postupnými krokmi.