Vosky na výrobu mydla

V tejto sekcii Gran Velada môžeš kúpiť vosk na mydlo. Sú používané spolu s olejmi na dosiahnutie väčšej tvrdosti. Napríklad máme žltý včelí vosk v perličkách, sójový vosk, biely vosk ... Ktorýkoľvek z nich môžeš pridať do tvojich domácich mydiel.

Vosky na výrobu mydla

Najnovšie príspevky na blogu

VOSK NA MYDLÁ

V tejto časti Gran Velada si môžeš kúpiť vosk na mydlá. Používajú sa v spojení s olejmi na dosiahnutie väčšej tvrdosti. Napríklad máme žltý včelí vosk v perlách, sójový vosk, alba vosk... Ktorýkoľvek z nich môžeš začleniť do tvojich domácich mydiel.

Okrem toho nájdeš kyselinu stearovú, ktorá pomáha získať tvrdšie tyčinky mydla s veľkým množstvom peny. Mal by sa pridávať v malých množstvách a musí sa zmiešať s inými menej nasýtenými olejmi, inak bude výsledné mydlo tvrdé a krehké.

Pri práci s týmito voskami na výrobu ručne vyrábaných mydiel ich musíš rozpustiť v hrnci na nízkej teplote a keď sú v tekutom stave, zmiešajú sa so zvyškom olejov a dobre premiešajú. Odtiaľ sú kroky rovnaké ako olejové mydlá, ktoré sa majú použiť. Napríklad, ak chceš veľmi výživné mydlo na zvlhčenie a regeneráciu pokožky, môžeš si vyrobiť mydlo s medom a včelím voskom v perlách. Prinesie pokožke jemnosť a extra hydratáciu. V našich blogoch nájdeš širokú škálu receptúr, ktoré obsahujú vosky medzi svojimi zložkami.

Mydlové vosky, ktoré nájdeš v Gran Velada, sú vysoko kvalitné a práca s nimi bude veľmi jednoduchá a cenovo dostupná. Môžeš si ich kúpiť v rôznych množstvách, veľkoobchodných a maloobchodných, v závislosti od tvojich potrieb.