Pečiatky na výrobu mydla

Ak chceš dať tvojim domácim olejovým mydlám jedinečný a šarmantný dotyk, naše pečiatky ti pomôžu. S nimi môžeš zanechať tvoj odtlačok a pridať im trochu elegancie a originality. V tejto sekcii nájdeš veľký výber pečiatok na tlačenie mydiel: sú tu detské, vianočné, prírodné, romantické ... Používanie je veľmi jednoduché a s malými nákladmi tvoje ručne vyrobené mydlá budú mať extra vzhľad.

Pečiatky na výrobu mydla

Najnovšie príspevky na blogu

Mydlové pečiatky

Ak chceš tvojim domácim olejovým mydlám dodať jedinečný a koketný nádych, naše pečiatky ti pomôžu. S nimi zanecháš tvoju značku vygravírovanú a budeš im môcť dať nádych elegancie a originality. V tejto sekcii nájdeš širokú škálu známok na tlač mydiel: sú tu detské, vianočné, prírodné, romantické témy ... Ich používanie je veľmi jednoduché a s malými peniazmi budú mať tvoje ručne vyrobené mydlá iný rozmer.

Aby bolo jasné, že ide o prírodný produkt vyrobený ručne, môžeš sa rozhodnúť pre pečate, ktoré označujú "prírodné mydlo", "ručne vyrobené" alebo "100% prírodné". Ak uvažuješ o darovaní mydla na Vianoce, môžeš ich ozdobiť našimi známkami s vianočnou tematikou. Sú tam soby, zvony s cezmínou, snehuliaci...

Pre detské mydlá môžeš tlačiť ryby, dieťa kúpajúce sa alebo slona sprchujúceho sa s kufrom. K dispozícii sú tiež romantické známky, ideálne na gravírovanie mydiel, ktoré sú uvedené ako darček pre hosťa. Existuje tiež veľa rôznych predmetov, ako sú koruny, stopy, kvety, motýle, vážky, ryby, včela alebo hlava osla. Aby sa dali prispôsobiť, dávame ti k dispozícii pečiatky s písmenami abecedy a číslami na zostavenie slov a dátumov.

Ich použitie je veľmi jednoduché: pečiatku musíš navlhčiť 96 ° alkoholom, aby sa zabránilo prilepeniu mydla a stlačiť hladký povrch. Pred zmydelnením je dôležité mydlá utesniť, pretože ak je príliš suché, neprenikne do tesnenia. Samozrejme, musíš mať na pamäti aj to, že ak je príliš mäkký, bude sa držať. Po označení siluety môžeš posypať kozmetickou sľudou, aby sa zafarbil obrys pečate. Takto to bude oveľa elegantnejšie. V našich blogoch nájdeš krok za krokom, ako utesniť mydlá. Aby sa udržali v dobrom stave, odporúča sa ich vyčistiť studenou vodou a mydlom alebo použiť drevené špáradlo na odstránenie zvyškov.