Morské formy na výrobu dekoratívnych sviečok

Ak sa vám páči námorná dekorácia, v tejto sekcii nájdete námorné formy, aby ste mohli vyrobiť svoje vlastné sviece. Pomocou nich vytvoríte jedinečné stolové centrum na dekorovanie rôznych miestností vo vašom domove, ako interiérové, tak aj exteriérové. A je to, že to tiež vyzerá skvele na terase alebo v záhrade. Tu objavíte veľké množstvo formulárov na výrobu sviečok s hviezdami, mušľami a morskými kôrovcami.

Morské formy na výrobu dekoratívnych sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Morské formy

Ak ste vášniví pre morské dekorácie, v tejto sekcii nájdete morské formy , takže si môžete vyrobiť vlastné plachty. S nimi vytvoríte jedinečné stredobody na výzdobu rôznych miestností vášho domova, v interiéri aj exteriéri. A sú tiež fantastické na terase alebo v záhrade. Tu objavíte veľké množstvo foriem na výrobu plachiet hviezd, mušlí a morských slimákov.

Máme tiež morského ježka, špongiu, hrebenatku, delfíny, námorníkov ... S nimi môžete vyrábať z veľkých sviečok na iné mini veľkosti. Viac informácií o tom nájdete v produktovom liste každej formy. Nájdete tam podrobnejšie informácie o opatreniach. Môžete tiež vidieť, že existujú niektoré, ktoré sa predávajú jednotlivo, iné, ktoré idú v baleniach, a niektoré, ktoré sú formami niekoľkých námorných figúrok.

Výroba tohto typu plachiet pomocou našich foriem je jednoduchá a rýchla. Len v štyroch krokoch získate sviečky s profesionálnym povrchom. Prvá vec je roztaviť parafín alebo vosk, pridať aromatickú esenciu a farbivo podľa chuti a naliať zmes do formy. Asi po hodine rozložte a umiestnite knôt. Je to také jednoduché, že budeme mať pripravené sviečky. V našich blogoch môžete krok za krokom vidieť, ako ich vyrobiť a objaviť nápady, ako ich ozdobiť.

Formy tejto sekcie sú vyrobené zo silikónu a veľmi dobre odolávajú vysokým teplotám, takže s nimi môžete ľahko pracovať pri výrobe domácich sviečok. Ľahko sa odvíjajú, bez nutnosti použitia uvoľňovacieho prostriedku alebo ostrých predmetov. Odporúča sa ich dobre čistiť a vysušovať zakaždým, keď sa používajú, a skladovať ich na mieste bez vlhkosti. Takto vám vydržia dlho.