Súpravy na výrobu sviečok

Vďaka iniciačným sadám, ktoré ti umožnia pohodlne sa naučiť vytvárať aromatické sviečky alebo dekoratívne sviečky za rekordný čas a s jednoduchými krokmi. Každá sada sviečka obsahuje všetko potrebné na výrobu tvojho diela najjednoduchším spôsobom. Každá sada je sprevádzaná inštrukciami, ktoré ťa budú viesť, aby si úspešne dokončil/a tvoju iniciatívu vo svete sviečok.

Súpravy na výrobu sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Súpravy all-inclusive, vďaka ktorým sa naučíš vyrábať sviečky

Vďaka remeselným súpravám pre dospelých sa pohodlne naučíš vyrábať vonné sviečky alebo ozdobné sviečky v rekordnom čase a s jednoduchým krokom za krokom. Každá súprava sviečok prináša to, čo potrebuješ, aby si mohool/a svoj výtvor urobiť najjednoduchším spôsobom. Každá súprava je sprevádzaná pokynmi, ktoré ťa povedú k úspešnému dokončeniu tvojho zasvätenia do sveta sviečok.

Ak sa ti páčia sviečky a nikdy si sa ich neodvážil/a vyrobiť, pretože si myslíš, že sú komplikované, alebo preto, že nemáš čas, tieto štartovacie balíčky ti pomôžu odkloniť sa od tvojich predsudkov a dostať sa do domácich majstrov a ručne vyrábaných remesiel.
Získajte 100% originálne sviečky na používanie a obdarovanie tvojej rodiny a priateľov. Výroba vonných sviečok, prírodných sviečok, dekoratívnych sviečok, masážnych sviečok, gélových sviečok a lampášov sa stane veľmi jednoduchou úlohou vďaka našim štartovacím súpravám a krok za krokom, ktoré ti ukážeme, aby tvoje výtvory mali profesionálny povrch a všetkým ti závideli.


Súprava krok za krokom na výrobu vonných sviečok

Vonné sviečky sú perfektnou voľbou, pretože okrem toho, že poskytujú tlmené osvetlenie každej miestnosti, vyžarujú vône, ktoré pôsobia ako osviežovače vzduchu a v mnohých prípadoch pomáhajú uvoľniť telo a myseľ.

Aromatické sviečky, ktoré môžeš vyrobiť s touto súpravou, sú veľmi univerzálne, pretože ich môžeš vytvoriť s tvarom, ktorý uprednostňuješ, vďaka širokej škále silikónových foriem, alebo ich môžeš vyrobiť vo vnútri pohárov a tak zabrániť rozliatiu vosku.
Nekonečnosť esencií, ktoré budú parfumovať tvoj domov v závislosti od tvojho vkusu: citrusové, sladké, drevité, exotické, bylinné alebo kvetinové, okrem iného. Môžeš tiež aromatizovať tvoje sviečky parfumovými protitypmi a tvoje sviečky budú voňať ako tvoja obľúbená kolínska voda alebo parfum.


Dekoratívne štartovacie súpravy sviečok

Dekoračné sviečky sú ďalšou možnosťou, ktorú ti ponúkame v našich štartovacích balíčkoch. V týchto prípadoch môžeš nielen vyrábať sviečky v rôznych formách alebo pohároch, ale môžeš ich ozdobiť rôznymi spôsobmi, ako je technika decoupage, maľovanie na nich špeciálnymi značkami pre sviečky.
Môžeš ich tiež strakaté, v dvoch alebo troch farbách, repelenty proti hmyzu, zdobené trblietavými stuhami, sviečky niekoľkých knôtov alebo sviečky s romantickými správami, ktoré môžete venovať a dať komukoľvek chceš.
Prispôsob si tvoje výtvory farbami, esenciami, tvarmi, textúrami, stuhami, rafiami, trblietkami a originálnymi nálepkami. Všetky z nich dodajú špeciálny nádych a prispôsobia sa okamihu alebo príležitosti, v ktorej chceš predviesť alebo regulovať tvoje dekoratívne sviečky.
Ozdob svoje police, stôl tvojho domu na vianočných obedoch a večeriach, tvoju izbu na Valentína. V kuchyni, v kúpeľni, v obývačke, v spálňach... Každá stránka je dobrá na ozdobenie fantastickými sviečkami a štartovacími balíčkami.


Súpravy na nauč sa vyrábať masážne sviečky

Zaobstaraj si masážne sviečky pre oboch profesionálov a dopraj masáž svojmu partnerovi. Tento typ sviečky má vosk s nižšou teplotou topenia ako obvykle, takže sa ľahšie topí a vytvára druh oleja, ktorý sa použije na aplikáciu masáže. Tento olej nehorí, takže masáž bude veľmi príjemná a bude impregnovaná esenciami, ktoré budú paralelne vykonávať aromaterapeutickú kúru na uvoľnenie napätia tela a mysle.


Súpravy na výrobu gélových sviečok

S našimi štartovacími balíčkami môžeš vyrobiť fantastické gélové sviečky, ktoré dávajú voľnú ruku tvojej fantázii. Predstav v nich mušle, piesok, kvety, okvetné lístky alebo čokoľvek, čo chceš, a budeš mať 100% originálne sviečky, ktoré dostaneš tromi jednoduchými krokmi a ktoré ozdobia každý kút tvojho domova alebo pracoviska a prispôsobia tvoje priestory veľmi špeciálnym spôsobom.

Neexistujú žiadne prekážky prečo sa nerozveseliť a nezačať vo svete sviečok s našimi nádhernými štartovacími balíčkami. Vyskúšaj ich!