Trblietky a perly na sviečky

Dekoruj a prispôsob si tvoje sviečky s našimi trblietkami, lesklými a perleťami. Týmto spôsobom tvoje domáce ručné práce budú mať jedinečný osobný dotyk. K dispozícii máme širokú paletu farieb. Tiež nájdeš confetis alebo malé hviezdičky na ozdobenie vašich sviečok a dáš im lesklý dotyk. Ak hľadáš nápady a rady o tom, ako dekorovať sviečky, pozývame ťa navštíviť náš blog www.blog.granvelada.sk, kde nájdeš tutoriály, ktoré ti krok za krokom vysvetlia, ako to urobiť.

Trblietky a perly na sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Ako ozdobiť sviečky

Ozdob a prispôsob si svoje sviečky našimi trblietkami, a perleťami. Týmto spôsobom budú mať tvoje domáce remeslá jedinečný osobný nádych. Dávame ti k dispozícii širokú paletu farieb. Nájdeš tu tiež konfety alebo malé hviezdy, ktoré ozdobia tvoje sviečky a dodajú im trblietavý nádych. Ak chceš nápady a rady, ako zdobiť sviečky, pozývame ťa na náš blog www.blog.granvelada.sk, kde nájdeš návody, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako na to.

Sľudy majú minerálny pôvod a sú dostupné v širokej škále farieb. S nimi dostaneš tvoje sviečky, aby mali plus jasu. Perleť sú sľudy potiahnuté oxidom titaničitým a v závislosti od hrúbky povlaku sa získajú rôzne optické efekty. Môžu byť strieborné, žlté, červenkasté, modrasté alebo nazelenalé. V prípade trblietok ti umožnia dodať jednoduchej sviečke ležérny a farebný nádych. Týmto spôsobom získaš originálne a jedinečné vzory rýchlo a ľahko.

Trblietky aj sľuda a perly sa aplikujú po dokončení sviečky. Môžeš to urobiť tromi spôsobmi:

Vybraný produkt nanes priamo na sviečku štetcom.

Najprv rozotri lak na sviečky na povrch a potom posyp trblietkami.

Predtým vytvor homogénnu zmes laku s trblietkami, alebo perleťou a ponor sviečku, aby sa vytvoril ponorný kúpeľ. Týmto spôsobom získaš sviečky s lakovým efektom a extra leskom.

V Gran Velada máme vo veľkom množstvo trblietok sľudy a perál. Ak chceš zadať objednávku online, stačí vybrať produkty, ktoré sa ti najviac páčia, uviesť potrebné množstvo a spracovať nákup. Ak chceš nakupovať veľkoobchodne, môžeš nás kontaktovať a my ti urobíme personalizovanú cenovú ponuku.