Vyrob si domácu kozmetiku

To, že ručne vyrábané výrobky sú v móde, platí už nejaký čas. Čoraz častejšie sa rozhodujeme pre prírodné produkty a tento trend nie je cudzí ani kozmetickým výrobkom. Domáca kozmetika získava na popularite a má mnoho výhod. Pri domácej výrobe kozmetiky si môžeš byť istý, že zložky, ktoré obsahuje, sú prírodné a môžeš si ju prispôsobiť na liečbu konkrétnych problémov pleti. S našimi výrobkami získaš jedinečné ručne vyrábané krémy, ktoré majú ďaleko od priemyselnej kozmetiky na trhu. Navyše sú cenovo výhodnejšie.

Vyrob si domácu kozmetiku

Najnovšie príspevky na blogu

Domáca kozmetika

Chcš si vyrobiť vlastné domáce kozmetické výrobky? V internetovom obchode Gran Velada nájdeš všetky potrebné ingrediencie a materiály. Zdieľame s tebou aj bezplatné recepty typu "krok za krokom" na výrobu kozmetických prípravkov, takže si ich môžeš ľahko vyrobiť aj doma. Hlavu hore, pretože to stojí za to!

To, že ručne vyrábané a prírodné produkty sú v móde, je tvrdenie, ktoré sa už nejaký čas potvrdzuje. Je to rastúci trend a čoraz častejšie sa rozhodujeme pre výrobu vlastných kozmetických výrobkov, pričom používame čo najprirodzenejšie produkty a dodržiavame čo najtradičnejšie vzory. Je to spôsob, ako sa uistiť, že to, čo používame, je prírodné, alebo ako s istotou vedieť, čo skutočne pridávame do každého kozmetického prípravku.

Škála domácich kozmetických výrobkov, ktoré si môžeš vyrobiť, je veľmi široká. Krémy, séra, masky, peelingy, čistiace prípravky, toniká, odličovacie prípravky... Môžeš si pripraviť aj bomby a soli do kúpeľa, masážne oleje, rúže, vlasové prípravky... a mohli by sme ešte dlho rozprávať.

Pýtaš sa ako? Na našom blogu nájdeš podrobné návody a potrebné ingrediencie nájdeš len na jedno kliknutie. Objednávku môžeš urobiť rýchlo, pohodlne a bezpečne z domu a my sa postaráme o ich zaslanie, a môžeš sa pustiť do práce.

V spoločnosti Gran Velada dbáme na kvalitu, a preto u nás nájdeš širokú škálu prírodných ingrediencií: rastlinné oleje a maslá, rastlinné výťažky, esenciálne oleje, sušené rastliny, kozmetické vosky, bázy...

Takisto máme bezpečné syntetické látky, t. j. zložky vyrobené v špecializovanom laboratóriu, ako je napríklad kyselina hyalurónová alebo lavitamín C, aby sme uviedli aspoň dva príklady. Uvidíš, že mnohé z našich výrobkov sú vegánske a neobsahujú parabény.  Okrem toho suroviny, ktoré si tu môžeš kúpiť, neboli testované na zvieratách.

Prírodná domáca kozmetika

A ak si myslíš, že kvalita bude drahá, nemôžeš byť ďalej od pravdy! V skutočnosti je úspora peňazí jedným z dôvodov, prečo sa mnoho ľudí rozhoduje pre prírodnú domácu kozmetiku. Uvedieme len jeden príklad: kilogram ílu stojí v závislosti od druhu približne 8 eur a vystačí ti na prípravu masiek na celý rok.

Okrem toho musíš brať do úvahy, že jedna zložka sa dá použiť na viacero prípravkov. Napríklad z kilogramu bambuckého masla môžeš vyrobiť super výživnú penu na telo, olejové mydlo a ešte ti zostane dosť na výrobu masky na vlasy.

Okrem kvality a ceny je tu aj ďalšia výhoda: tým, že si výrobky vyrábaš doma, môžeš si ich prispôsobiť podľa svojich potrieb, máš ich pod kontrolou, pretože si môžeš vybrať každú jednu zložku, ktorá do receptu pôjde! Takto získaš kozmetiku à la carte, ktorá zohľadňuje vlastnosti tvojej pleti alebo vlasov.

A ak si myslíš, že čas alebo nedostatok skúseností sú pre teba prekážkou, môžeš svoje predsudky odložiť, pretože domáca kozmetika je oveľa dostupnejšia, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Už za 5 minút môžeš mať krém pripravený na použitie. Vďaka našim návodom sa presvedčíš, že nie je potrebné mať predchádzajúce skúsenosti, stačí mať chuť učiť sa a užívať si tento proces.  Ponúkame ti aj individuálne poradenstvo, kedykoľvek ho budeš potrebovať - keď raz začneš, nebudeš môcť prestať; to sa stane každému z nás!