Kvetinové aromatické esencie na výrobu parfumu

Kvetinové esencie sú klasikou, ktorá nemôže chýbať pri výrobe domácich parfémov, najmä ženských. Levanduľa, ruža, jazmín, orchidea, peonia, fialka alebo bavlnená kvetina sú niektoré z kvetinových esencií, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada. Všetky sa vyznačujú svojou sviežou, jemnou a jednoduchou vôňou.

Kvetinové aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Kvetinové esencie

Kvetinové esencie sú klasikou, ktorá nemôže chýbať pri výrobe domácich parfumov, najmä ženských. Levanduľa, ruža, jazmín, orchidea, pivonka, fialka alebo bavlníkový kvet sú niektoré z kvetinových esencií, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada. Všetky vynikajú sviežimi, jemnými a jednoduchými arómami.

Kvetinové esencie dodávajú domácim parfumom romantický a jemný nádych. Prinášajú bod prírodnej krásy a sofistikovanosti. Nájdeš tu od sviežich a čistých kvetinových vôní až po intenzívnejšie, teplejšie a opojnejšie.

Katalóg kvetinových esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, citrusové, práškové arómy s korenistými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť kvetinové esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.