Exotické aromatické esencie na výrobu parfumov

Kvet tiaré, drevo z orientu, orchidea alebo manga. Čo sa ti vybaví, keď čítaš tieto názvy? Rajské scenérie, exotické kultúry, cesty do vzdialených krajín ... Predstav si, aký pocit by si mal/a, keby si len cítil/a tieto vône. Sú to esencie, ktoré nás vyzývajú, aby sme navštívili vzdialené miesta, stratili sa na opustených plážach alebo objavili exotické kultúry.

Exotické aromatické esencie na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Exotické esencie

Tiare kvet, orientálne drevo, orchidea alebo mango , čo ti príde na myseľ, keď čítaš tieto mená? Rajská krajina, exotické kultúry, výlety do vzdialených krajín... No, predstav si pocit, ktorý by v tebe vyvolal jednoducho vôňou týchto vôní. Sú to esencie, ktoré nás pozývajú cestovať ďaleko, stratiť sa na opustených plážach alebo preskúmať exotické kultúry.

V tejto kategórii sa zbierajú všetky aromatické esencie tropického ovocia, kvetov a orientálnych drevín. S nimi môžeš tvojim domácim parfémom dodať exotický a odlišný nádych. Vynikajúce a veľmi atraktívne arómy, ktoré ťa prenesú na iné miesta.

Katalóg esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Nájdeš tu citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť aromatické esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.