Výroba krémov

Bez ohľadu na to, aký typ pleti máš a či si odborník alebo začiatočník vo svete ručne vyrábanej kozmetiky, tu nájdeš všetky ingrediencie na výrobu domácich krémov. Máme kompletný katalóg na výrobu rôznych prípravkov podľa potrieb tvojej pleti. S našimi výrobkami si môžeš vyrobiť krémy na citlivú pleť, suchú pleť, krémy proti akné, krémy proti škvrnám, krémy proti vráskam... Pleťové krémy sú výsledkom emulgovania tukovej fázy (oleje a maslá) s vodnou fázou. V závislosti od typu pleti bude podiel každej z nich vyšší alebo nižší. Krémy s vyšším obsahom oleja ako vody sú hutnejšie a výživnejšie, zatiaľ čo krémy s vyšším obsahom vody ako oleja sú oveľa ľahšie. Prvé sú ideálne pre suchú pleť, zatiaľ čo druhé sa odporúčajú pre mastnú pleť.

Výroba krémov

Najnovšie príspevky na blogu

Ingrediencie na výrobu domácich krémov

Bez ohľadu na to, aký typ pleti máš a či si odborník alebo začiatočník vo svete ručne vyrábanej kozmetiky, tu nájdeš všetky ingrediencie na výrobu domácich krémov. Máme kompletný katalóg na výrobu rôznych prípravkov podľa potrieb tvojej pleti. S našimi výrobkami si môžeš vyrobiť krémy na citlivú pleť, suchú pleť, krémy proti akné, krémy proti škvrnám, krémy proti vráskam... 

Pleťové krémy sú výsledkom emulgovania tukovej fázy (oleje a maslá) s vodnou fázou. V závislosti od typu pleti bude podiel každej z nich vyšší alebo nižší. Krémy s vyšším obsahom oleja ako vody sú hutnejšie a výživnejšie, zatiaľ čo krémy s vyšším obsahom vody ako oleja sú oveľa ľahšie. Prvé sú ideálne pre suchú pleť, zatiaľ čo druhé sa odporúčajú pre mastnú pleť.

Spojením týchto zložiek získame základ, do ktorého môžeme pridať účinné látky, rastlinné výťažky alebo esenciálne oleje, aby sme dodali krémom blahodarné vlastnosti pre našu pokožku. Kolagén je jednou z najčastejšie používaných aktívnych zložiek, hoci existujú aj ďalšie známe zložky, napríklad kyselina hyalurónová, slimačí sliz, hodvábny prášok, aloe vera alebo organická síra. Všetky si môžeš kúpiť v našom online obchode.

V tejto časti sme výrobky rozdelili do skupín podľa ich účelu. Nachádzajú sa tu polotovarové základy, do ktorých si môžeš pridať látky podľa potrieb svojej pokožky; nájdeš tu oleje a maslá, konzervačné látky a emulgátory, na výrobu krémov od základov. Máme aj špeciálne farbivá a esencie alebo hydroláty, mlieka a vody. Okrem toho tu nájdeš pomôcky, ktoré sa ti budú veľmi hodiť pri príprave týchto receptov, a nádoby, aby sa krémy mohli uchovávať v perfektnom stave.

Na našich blogoch nájdeš niekoľko bezplatných receptov na výrobu domácich krémov a prírodnej kozmetiky. Okrem toho máme niekoľko súprav so všetkými surovinami potrebnými na výrobu týchto prípravkov a návodom krok za krokom.

Domáca kozmetika

To, že ručne vyrábané výrobky sú v móde, platí už nejaký čas. Čoraz častejšie sa rozhodujeme pre prírodné produkty a tento trend nie je cudzí ani kozmetickým výrobkom. Domáca kozmetika si získava stále viac priaznivcov a má mnoho výhod.  Výrobou vlastnej kozmetiky doma si môžeš byť istý, že zložky, ktoré obsahuje, sú prírodné, a môžeš si ju prispôsobiť na liečbu konkrétnych problémov pleti. S našimi výrobkami získaš jedinečné ručne vyrábané krémy, ktoré majú ďaleko od priemyselnej kozmetiky na trhu. Okrem toho sú oveľa ekonomickejšie.

V spoločnosti Gran Velada sme nadšencami prírodnej a domácej  kozmetiky. Preto ti ponúkame širokú škálu vysokokvalitných výrobkov, na výrobu vlastných výrobkov. V tejto sekcii nášho internetového obchodu nájdeš širokú škálu ingrediencií na výrobu krémov, masiek, mastí, gélov, šampónov, toník, sér, balzamov atď.

Ak práve začínaš vo svete "Do it yourself", máme pre teba základy na výrobu domácej kozmetiky, z ktorých si môžeš vyrobiť vlastné kozmetické výrobky. Pomocou týchto základov sa ti snažíme uľahčiť prácu, ale môžeš sa pustiť aj do výroby krémov alebo masiek od úplného začiatku. V našich blogoch nájdeš nápady a tipy, ktoré ti pomôžu, nech už si zvolíš ktorúkoľvek možnosť. Aby tvoje prípravky mali väčšiu iskru, pripravili sme pre teba výber špeciálnych trblietok a micas pre kozmetiku.

Uvidíš, že máme aj výrobky na výrobu marockej kozmetiky, vysoko cenené pre ich viacnásobný prínos pre pokožku. Okrem toho máme všetko, čo budeš potrebovať na výrobu masážnych olejov, kúpeľových cupcakes, vonných solí, balzamov na pery, masiek, peelingov a telových zábalov. Pre akýkoľvek typ konzultácie máme k dispozícii technický tím, ktorý ti ponúkne individuálny prístup a prevedie ťa celým postupom. Môžeme ťa už len privítať a odporučiť ti všetky výhody Diy kozmetiky.