Levanduľová vôňa

Levanduľová esencia

Levanduľová esencia vyniká osviežujúcou kvetinovou vôňou. Otvára sa sviežimi, suchými tónmi, ktoré prechádzajú do gáfrovej vône a kvetinových nuáns. V pozadí sú protagonistami drevité akordy, znamenitá kompozícia, ktorú si zamiluješ!

Vôňa levandule ťa prenesie na provensálske polia. Pocíť vánok na tvári a predstavuj si, ako sa prechádzaš po levanduľových plantážach. Vdychuj si vôňu, ktorá sa ti bude šíriť pomedzi prsty, a nechaj sa inšpirovať týmito nádhernými krajinkami fialových polí a neopakovateľnej vône - nesnívaj o tom, ale ži to! Teraz ju môžeš mať aj u seba doma a prevoňať všetky svoje výtvory našou levanduľovou esenciou. Toto je jej prezentácia:

  • Hlava: čerstvé, suché
  • Telo: kvetinové, gáfrové
  • Základ: drevité

Levanduľová vôňa predaj

V Gran Velada si môžeš kúpiť levanduľovú esenciu, ktorú môžeš použiť ako prísadu do svojich ručne vyrábaných výtvorov. Ak miluješ vôňu levandule, použi túto esenciu na parfumovanie svojich výtvorov. Spôsob použitia je veľmi jednoduchý, stačí pridať niekoľko kvapiek do svojich receptov a dodáš im znamenitú vôňu.

Levanduľová esencia, ktorú si môžeš kúpiť v našom online obchode, je koncentrovaná a má intenzívnu vôňu, a čo je najlepšie, má viacnásobné použitie! Kúp si ju a zaplav svoje výrobky jej vôňou.

Použitie levanduľovej esencie

Levanduľová esencia má široké spektrum použitia. Je ideálna na prevoňanie sviečok, ktoré vyrábaš ručne, a môžeš ju použiť aj na parfumovanie mydiel alebo svojich kozmetických výtvorov, ako sú krémy, masky, šampóny...

Použitie levanduľovej esencie sa tu nekončí. Je tiež ideálna na vytvorenie vlastných, úplne personalizovaných parfumov alebo na výrobu osviežovačov vzduchu, ktoré dodajú tvojmu domovu, autu alebo kancelárii sviežu levanduľovú vôňu!

Toto je len niekoľko z možností využitia levanduľovej vône. Nezabúdaj, že ju možno použiť aj ako vôňu:

  • Kadidlo
  • Vonný vosk
  • Bomby do kúpeľa
  • Soli do kúpeľa
  • Vrecká do skriniek

Kde kúpiť levanduľovú vôňu?

Ak hľadáš, kde kúpiť levanduľovú esenciu, navštív internetový obchod Gran Velada. Máme ho k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže si môžeš vybrať tú, ktorú potrebuješ. Veľkoobchod a maloobchod s levanduľovou vôňou. Rýchla preprava.

  • Kozmetická prísada. Profesionálne použitie. Odporúčaná dávka: do 1% v kozmetike a do 30% v parfumérii.

Stiahnite si dokumentáciu tu

Alergény Stiahnuť (116.68k)

Osvedčenie IFRA Stiahnuť (152.83k)

Karta bezpečnostných údajov Stiahnuť (2.31M)

List Stiahnuť (245.31k)

UKÁŽEME TI AKO NA TO