Vanilková vôňa
-15%

Vanilková esencia

Mliečne a anízové tóny posypané sladkými a púdrovými akcentmi, to je prezentácia vanilkovej esencie, ktorú si môžeš kúpiť v Gran Velada. Intenzívna a koncentrovaná vôňa, ktorá prinesie príjemnú arómu do tvojich domácich výtvorov.

Toto sú hlavné aromatické tóny, ktoré tvoria čuchovú pyramídu vanilkovej esencie:

  • Hlava: mliečne, anízové tóny.
  • Srdce: kokos, sladké mlieko, sušienka
  • Základ: vanilka

Vanilková esencia predaj

Keď si kúpiš vanilkovú vôňu v Gran Velada, získaš veľmi univerzálny produkt, ktorý môžeš použiť na aromatizáciu rôznych druhov domácich prípravkov. Maj však na pamäti, že obsahuje vanilín, ktorý môže výrobok stmaviť.

Vanilkovú esenciu, ktorú si tu môžeš kúpiť, môžeš použiť na aromatizovanie sviečok, osviežovačov vzduchu... Môžeš ju použiť aj na aromatizovanie krémov, masiek, šampónov, telových olejov, telového mlieka... V prípade kozmetických výrobkov sa odporúčané dávkovanie pohybuje od 0,2 % v prípade výrobkov na tvár a až po 1 % v prípade výrobkov na telo.

Mydlo s vanilkovou vôňou

Vanilková vôňa na mydlo je skvelá na aromatizovanie domácich výrobkov. Môžeš ju pridávať do glycerínových receptov aj do ručne vyrábaných olejových mydiel. Naše odporúčanie je nepridávať viac ako 1 %. Môžeš ju použiť aj na aromatizovanie sprchových gélov, mydiel na ruky...

Je dôležité poznamenať, že vanilková esencia do mydiel ich môže stmaviť. Za tento prirodzený proces je zodpovedná jedna zo zložiek tejto esencie. Je to vanilín, ktorý vo vnútri mydla oxiduje a spôsobuje túto zmenu farby. Ak chceš tomu predísť, odporúčame ti vybrať si glycerínové mydlové základy, ktoré neoxidujú, napríklad tie, ktoré nájdeš v našom online obchode. Všetky podrobnosti nájdeš v tomto príspevku Gran Velada.

Parfum s vanilkovou vôňou

Len z dvoch ingrediencií si môžeš vyrobiť vlastný parfum s vanilkovou esenciou. Potrebuješ 96º alkohol a túto esenciu, ktorú si môžeš kúpiť v našom online obchode. Môžeš tiež pridať dimetikón, fixačnú látku, ktorá pomáha vôni parfumu dlhšie vydržať.

Recept na výrobu parfumu s vanilkovou esenciou je veľmi jednoduchý a rýchly. Stačí zmiešať 69 % 96º alkoholu + 30 % vanilkovej esencie + 1 % dimetikónu. Nechaj týždeň macerovať na chladnom a tmavom mieste a parfum s vanilkovou esenciou bude pripravený na použitie. Nezabudni, že všetko potrebné máte k dispozícii v našom online obchode.

Kde kúpiť vanilkovú esenciu?

V internetovom obchode Gran Velada si môžeš kúpiť vanilkovú esenciu na mydlo, sviečky, osviežovače vzduchu, parfumy ... Vybav svoju objednávku online a dostaneš ju pohodlne až domov. Veľkoobchod a maloobchod s vanilkovou esenciou. Rýchla preprava.

  • Obsahuje: 2 H-1-benzopyrán-2-ón.
  • Kozmetická prísada. Profesionálne použitie. Odporúčaná dávka: do 1% v kozmetike a do 30% v parfumérii.

Stiahnite si dokumentáciu tu

Osvedčenie IFRA Stiahnuť (204.57k)

Alergény Stiahnuť (174.81k)

List Stiahnuť (258.06k)

Karta bezpečnostných údajov Stiahnuť (1.01M)

UKÁŽEME TI AKO NA TO