Stojan na knôty na sviečky

Kovové stojany na knôt

V Gran Velada si môžeš kúpiť stojany knôtov na kovové sviečky. Sú odolné a ľahko sa používajú a pomáhajú knôtu zostať rovný a pevný, čím zabraňujú jeho skrúteniu pri nalievaní parafínu. S držiakmi knôtov na sviečky zabezpečíš, že tvoj knôt zostane zvislý a bude lepšie horieť.

Stojany knôtov na sviečky sa predávajú v baleniach rôznych množstiev. Máme hromadný predaj, takže si môžeš vybrať množstvo, ktoré uprednostňuješ, v závislosti od počtu sviečok, ktoré chceš vyrobiť.

Stojany na knôty na domáce sviečky

Knôtové stojany na domáce sviečky sú vhodné najmä na výrobu sviečok v nádobách, aj keď sa dajú použiť aj pri iných spracovaniach, ako sú sviece alebo liturgické sviečky.
Toto sú technické vlastnosti stojanov na sviečky:

  • Kovové a okrúhle očká s otvorom v strede, ktorý vyčnieva, do ktorého sa vloží knôt tak, aby zostal rovný.
  • Priemer: 1.5 cm
  • Výška: 0.5 cm
  • Materiál: kov

Ako používať stojan knôtov na sviečky

POzri si, ako používať stojany knôtov na sviečky! Uvidíš, že sa veľmi ľahko používajú a je to veľmi pohodlný spôsob, ako umiestniť knôt.

1. Narež knôt na vhodnú veľkosť a vlož ho do stojana knôtu.
2. Kovové očko pevne prilož k knôtu stlačením kliešťov
3. Umiestni očko s knôtom na dno nádoby dobre vycentrované a nalej trochu roztaveného vosku, aby sa upevnili. Môže byť tiež upevnený silikónom.
4. Po zaschnutí naplň zvyškom roztaveného vosku. Aby bol knôt dokonale vycentrovaný, je možné na vrch umiestniť držiak knôtu.

Toto je najjednoduchší spôsob, ako používať stojany na sviečky, aj keď existujú aj iné spôsoby, ako to urobiť. Objav ich všetky v našom blogu www.blog.granvelada.sk Nájdeš tam desiatky receptov, ktoré môžeš uviesť do praxe.

Kde kúpiť stojan na knôt na sviečky?

V www.granvelada.sk si môžeš kúpiť stojany knôtov na sviečky vo veľkom. Vyber si množstvo, ktoré potrebuješ, a spracuj objednávku prostredníctvom nášho internetového obchodu. Rýchla preprava. Veľkoobchod a maloobchod.

UKÁŽEME TI AKO NA TO