Vitamín E tokoferol

Vitamín E kúpiť

Ak chceš kúpiť kvalitný vitamín E za najlepšiu cenu, pozri sa na tento, ktorý nájdeš v našom internetovom obchode. Vitamín E tokoferol je prírodný antioxidant, ktorý pomáha konzervovať kozmetiku.

Môžeš si kúpiť vitamín E Tokoferol na zachovanie krémov, masiel a všetkých druhov domácej kozmetiky. Týmto spôsobom vydržia oveľa dlhšie a môžete ich používať dlhšie.

Použitie vitamínu E tu nekončí. Jeho antioxidačná sila pomáha eliminovať voľné radikály, ktoré sú príčinou starnutia pokožky. Preto je skvelým spojencom na oddialenie výskytu vrások. Zabraňuje tiež prenikaniu ultrafialových lúčov do pokožky a pôsobí ako opaľovací krém.

Rozhodni sa kúpiť vitamín E a pridaj ho do svojich domácich krémov, aby si využili všetky jeho vlastnosti!

Výhody vitamínu E

Výhody vitamínu E Tokoferol sú mnohé a rozmanité. Má ochranné vlastnosti, ktoré zabraňujú poškodeniu pokožky voľnými radikálmi a vonkajšími agresiami, ako sú zmeny teploty.

Na druhej strane sa považuje za aktívum proti starnutiu, pretože chráni pred slnečným žiarením, dôležitou príčinou starnutia buniek. Vytvára malú vrstvu, ktorá udržuje pokožku chránenú a zároveň ju zvlhčuje. Preto ho mnohé kozmetické prípravky zahŕňajú medzi svoje zložky. Hydratácia, regenerácia a ochrana sú tri veľké výhody vitamínu E Tokoferol, ktorý tiež konzervuje zložky kozmetiky, čo ju robí odolnejšou.

Kozmetický vitamín E

Kozmetický vitamín E je veľmi rozšírený v domácich kozmetických formuláciách, najmä tých, ktoré majú vysoký podiel olejov. To je prípad veľmi hydratačných krémov, balzamov na pery alebo mastí.

Antioxidanty, v tomto prípade vitamín E tokoferol, zabraňujú stuchnutiu olejov a zmene vzhľadu produktu, úprave farby alebo vône v priebehu času.

Pri výrobe krému alebo balzamu na pery sa kozmetický vitamín E pridáva na konci formulácie, keď je teplo menšie. Odporúčané množstvo sa pohybuje medzi 0,1 a 5% celkového vzorca.

Kde kúpiť vitamín E?

V Gran Velada si môžeš kúpiť vitamín E tokoferol v rôznych formách s rôznymi cenami podľa množstva, maloobchodného aj veľkoobchodného. Je to kvalitný produkt, veľmi všestranný a ziskový, ktorému možno  poskytnúť mnoho použití.

Technické vlastnosti vitamínu E tokoferolu

 • Zloženie: Tokoferilacetát
  Viskózna a hustá kvapalina žltkastej farby.
  Rozpustnosť: dobrá v tukoch
  Odporúčané dávkovanie: 0,1-5%
  Odborný názov: Tokoferol
  Skladovanie: uchovávajte na mieste chránenom pred svetlom a pri teplotách nižších ako 25 °C.
  Gran Velada nie je zodpovedná za používanie alebo aplikáciu tohto produktu.

Stiahnite si dokumentáciu tu

List Stiahnuť (693.36k)

Karta bezpečnostných údajov Stiahnuť (2.6M)

UKÁŽEME TI AKO NA TO