Vôňa bambusu

Bambusová esencia

Každá esencia od Gran Velada je ako malý poklad, ktorý v sebe ukrýva kúzlo. Či už sa ti páčia svieže tóny alebo preferuješ hlboké, zemité vône, naša paleta esencií ti otvára dvere do sveta plného tvorivosti a zmyslových zážitkov.

Esencie na kozmetiku:

Naše esencie sú navrhnuté tak, aby sa hodili na celý rad tvojich produktov. Pridaj ich do domácich mydiel, krémov, masážnych olejov, kúpeľových solí, bomb do kúpeľa, šampónov a ďalších kozmetických výtvorov, kde pridajú osobitý charakter. Odporúčaná dávka sa pohybuje od 0,1% do 1%, v závislosti od typu výrobku.

Esencie na výrobu parfumov:

S našimi esenciami môžeš experimentovať pri vytváraní vlastných parfumov a osviežovačov vzduchu. Jednoduchý recept na osviežovač vzduchu? Stačí zmiešať v pomere 30% esencia a 70% alkohol 96º, nechať zmes odležať a potom ju použiť podľa vlastného výberu.

Esencie do sviečok:

Ak ťa bavia ručné práce, naše esencie sú ideálne na obohatenie tvojich sviečok, mikád alebo keramických difuzérov. Pridaj esenciu do vosku alebo iného základu a vytvor si doma príjemnú atmosféru s vôňou, ktorá ti je najbližšia.

Esencie predaj:

Všetky naše esencie nájdeš v online obchode Gran Velada, kde ponúkame široký sortiment pre individuálne aj veľkoobchodné nákupy. S rýchlym doručením a zárukou kvality sú naše esencie dostupné pre každého, kto má záľubu v DIY projektoch.

Každá esencia je vytvorená s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť, pričom využívame len tie najlepšie dostupné zdroje. S Gran Velada môžeš máš istotu, že tvoje výtvory budú nielen nádherne voňať, ale budú aj šetrné k životnému prostrediu.

Stiahnite si dokumentáciu tu

List Stiahnuť (184.71k)

Alergény Stiahnuť (202.59k)

Osvedčenie IFRA Stiahnuť (261.39k)

NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH Stiahnuť (468.15k)

Karta bezpečnostných údajov Stiahnuť (1.32M)

UKÁŽEME TI AKO NA TO