DODACIA LEHOTA GRAN VELADA

KEDY DOSTANEM SVOJU OBJEDNÁVKU?

Odhadované termíny dodania závisia vo veľkej miere od zvoleného dopravcu a miesta určenia. V súčasnosti Gran Velada využíva služby prepravcu DPD.  Nižšie uvidíte približné dodacie lehoty po odovzdaní balíka dopravcovi.
Dodávky do 48/72 pracovných hodín.

Chcete otvoriť balíček a pustiť sa do práce?
V Gran Velada pracujeme tak, aby čakanie bolo čo najkratšie, ale musíme brať do úvahy niekoľko faktorov, ktoré môžu ovplyvniť dodaciu lehotu objednávky, napríklad výrobu foriem. V závislosti od formy, ktorú si kúpite, a množstva, môže byť objednávka oneskorená o deň alebo dva.


Ak uskutočníte nákup v piatok, s najväčšou pravdepodobnosťou až do pondelka nebude pripravený a ak ho uskutočníte počas nepracovných dní, začneme pripravovať vašu objednávku v prvý pracovný deň. Samozrejme, zaviazali sme sa pracovať čo najrýchlejšie, aby ste sa mohli tešiť z našich produktov čo najskôr. Pracujeme od pondelka do piatku, ale samozrejme na webových stránkach môžete zadávať objednávky 365 dní v roku a kedykoľvek počas dňa.


Hneď ako je balík dokončený a odovzdaný dopravcovi, pošleme vám e-mail. Odvtedy bude trvať deň alebo dva, kým balík dostanete domov.

PREPRAVNÉ NÁKLADY

Náklady na dopravu
Náklady na prepravu závisia od troch faktorov: zvoleného dopravcu, miesta doručenia a hmotnosti balíka. Náš počítačový systém, berúc do úvahy tieto aspekty, vypočíta náklady na dopravu a pripočíta ich k celkovej sume objednávky. Týmto spôsobom, pred potvrdením objednávky môžete skontrolovať náklady na prepravu a kompletnú cenu objednávky. Môžeme zaručiť, že v Gran Velada sa budeme snažiť, aby náklady na dopravu boli čo najnižšie. 

Chystáte sa  platiť na dobierku?
Objednávku je možné zaplatiť na dobierku, ak zvolený prepravca pre doručenie je DPD. V tomto prípade sa budú účtovať dodatočné náklady. Ide o fixný poplatok bez ohľadu na cenu objednávky. Pri DPD stojí služba objednávky na dobierku 2 eurá.

Chcete ušetriť náklady na dopravu?
Nákup si môžete vyzdvihnúť ZDARMA v našich zariadeniach na adrese: Topoľnianska cesta 1349/6A, 930 10 Dolný Štál. V tomto prípade je odhadovaná lehota spracovania objednávky 24 hodín v pracovných dňoch. Ak si ho prídete vyzdvihnúť, musíte to vopred dohodnúť zaslaním e-mailu na nasledujúcu adresu: slovakia@granvelada.sk

Nadrozmerné pbjednávky 

Dodanie objednávok nad 30 kilogramov, ktoré sa uskutočňujú s bezplatnou službou pre zákazníka, sa uskutočnia s dopravcom, ktorého určí Gran Velada ako najsprávnejšieho v závislosti od hmotnosti a miesta dodania. V týchto prípadoch to bude dopravca, kto stanoví podmienky doručenia, berúc do úvahy, že lehota môže byť dlhšia ako lehota stanovená pre štandardné zásielky.
V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať e-mailom: slovakia@granvelada.sk