Sada, ako vyrobiť voňavé keramické kvetinové pozornosti. Materiály a návod

Súprava na detaily svadby, krstu alebo prijímania

Naučte sa, ako vyrobiť vonnú keramiku s touto štartovacou súpravou Gran Velada. Dodáva sa so všetkými potrebnými materiálmi a podrobným návodom na použitie , aby ste mohli bez problémov vypracovať doma. Výsledok? Originálny osviežovač vzduchu v podobe plakety vyrezávanej kvetmi! Je perfektné dávať ako dar na svadbu, krst alebo prijímanie.

Jedná sa o keramické figúrky na umiestnenie do skriniek, spätné zrkadlo automobilu ... Vydávajú veľmi príjemnú arómu. Táto súprava je ideálna na detaily svadby, krstu a prijímania, pretože kartón je možné prispôsobiť menom a dátumom , ktoré uvediete v pozorovaniach objednávky.

Súprava je dodávaná so všetkým, čo potrebujete na to, aby detaily svadby, krstu alebo prijímania urobili jednoduchým spôsobom a s dobrými výsledkami. Súčasťou balenia je aj príslušenstvo na balenie, aby bol detail dokonalý. Vaši hostia budú nadšení!

Čo obsahuje súprava na výrobu keramiky s kvetinovou vôňou?

Toto sú materiály na výrobu vonnej keramiky, ktoré nájdete v súprave:

 • Živica na vodnej báze (1 kg)
 • Forma vyrezávaný tanier s voňavými keramickými kvetmi
 • Aromatická esencia (15 ml) (môže sa líšiť v závislosti od dostupnosti)
 • Alkohol 96 ° v spreji (35 ml)
 • Malé botanické kartóny prispôsobené na balenie (27 und)
 • Páska Grosgrain (6 m)
 • Celofánové vrecká 10x15 cm (27 und)

Celkovo dostanete 27 podrobností, ktoré môžete poskytnúť hosťom. Ľahko sa vyrábajú a zapamätajú si, že kartón prispôsobíme názvom a dátumom, ktorý uvediete v pozorovaniach objednávky. V prípade, že ide o zložený názov alebo s mnohými znakmi, dizajn sa môže mierne líšiť, aby sa prispôsobil dostupnému priestoru.

Ako vyrobiť kvetinovú voňavú keramiku

Toto je krok za krokom, aby ste si vonnú keramiku vyrobili doma. Nezabudnite, že tlačené a podrobné pokyny nájdete v súprave. Musíte sa len pustiť do práce a postupovať podľa pokynov.

 • Zmiešajte 9 g vody a 32 g živice a miešajte niekoľko minút. Musíte získať tenké, homogénne cesto bez hrudiek.
 • Naplňte formu a prejdite špáradlom tak, aby neexistovali žiadne bubliny.
 • Nechajte ich úplne vyschnúť. Je dôležité, aby boli figúrky dobre vysušené, aby sa pri vybratí z formy nerozbili.
 • Zmiešajte 35 g 96 ° alkoholu s 15 g aromatickej esencie a postriekajte zadnú stranu figúrok aromatickou zmesou. Počkajte niekoľko minút, kým nevyschnú.
 • Vložte pásku do otvoru na obrázku a vložte ju do lepenky na balenie. Kartón vložte do celofánového vrecka a zatvorte ho.

Vaše voňavé keramické figúrky budú pripravené na rozdávanie. Perfektný detail, ktorý prekvapí vašich hostí! A je originálny, praktický a veľmi funkčný.

Kde kúpiť súpravu na výrobu kvetinovej voňavej keramiky?

V Gran Velada si môžete kúpiť súpravy na výrobu vonnej keramiky, ako je táto na svadby, krsty alebo prijímania. Máme široký katalóg súprav, pomocou ktorých môžete robiť podrobnosti o rôznych typoch udalostí. Stačí sa zaregistrovať ako zákazník a spracovať svoju objednávku online. Jednoducho, rýchlo, pohodlne a bezpečne!

UKÁŽEME TI AKO NA TO